weekend na szlaku piastowskim - logo mobilne
Weekend na szlaku piastowskim
Weekend na szlaku piastowskim

Piast Foto Week - konkurs fotograficzny

oferta

Piast Foto Week - konkurs fotograficzny

BAW SIĘ Z PIASTAMI, RÓB ZDJĘCIA I ZDOBYWAJ NAGRODY!

 

Już najbliższy weekend 24-26 czerwca upłynie w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim pod znakiem zabawy z Piastami. Zapraszamy bowiem wszystkich na Szlak Piastowski pełen wydarzeń, atrakcji i wartościowej rozrywki.

 

Szlak Piastowski to najstarszy w Polsce historyczny szlak turystyczny, z miejscami które skrywają tajemnice Piastów i historię początków chrześcijaństwa na ziemiach polskich. Weekend na Szlaku Piastowskim gwarantuje, że przez najbliższe, trzy weekendowe dni, nie będziecie się nudzić, a to wszystko dzięki nieocenionym przewodnikom, rekonstruktorom, pasjonatom historii i animatorom. To świetna propozycja dla Wszystkich tych, którzy szukają inspiracji jak spędzić pierwszy weekendu wakacji.

W tym roku, oprócz wyjątkowych atrakcji przygotowanych w Kujawsko-Pomorskiem i w Wielkopolsce, na uczestników VI Weekendu na Szlaku Piastowskim czeka konkurs fotograficzny pn. Piast Foto Week i wspaniałe nagrody z nim związane.

 

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie Piast Foto Week?

Przyjdź na wybrane przez siebie wydarzenie weekendu piastowskiego (w terminie od 24-26 czerwca) i zrób zdjęcia tego, co ciebie poruszy, zainspiruje czy rozbawi, a może wzruszy? Swoje zdjęcie wstaw pod postem konkursowym na Fanpage Szlaku Piastowskiego (https://www.facebook.com/ZwiedzajSzlakPiastowski) lub Instagram (https://www.instagram.com/kujawskopomorskie/). Oznacz je #WeekendNaSzlakuPiastowskim2022.

Organizator konkursu, koordynator Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim,  Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim, we współpracy z partnerem konkursu, firmą INSTAL PROJEKT z Włocławka przygotowało trzy nagrody główne oraz upominki dodatkowe dla uczestników wyzwania. Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim wyłonią najzabawniejsze, najbardziej intrygujące, zaskakujące zdjęcia. Pokażcie Nam jak spędzacie pierwszy weekend wakacji na Szlaku Piastowskim!

 

Konkurs trwa od 24 czerwca 2022 roku od godz. 9:00 do 26 czerwca 2022 roku do godziny 23.59. Uczestnicy swoje zdjęcia mogą publikować do 28 czerwca do 23.59. O wygranej organizator poinformuje uczestników w wiadomościach prywatnych na Facebooku lub Instagram.

 

Baw się z Piastami i zdobywaj nagrody!

Polecane wydarzenia: