weekend na szlaku piastowskim - logo mobilne
Weekend na szlaku piastowskim
Weekend na szlaku piastowskim

O wydarzeniu

"Weekend na Szlaku Piastowskim" po raz siódmy!

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie wakacyjnych weekendów ze znajomymi czy rodziną atrakcje Szlaku Piastowskiego przychodzą z odsieczą. Festyny, inscenizacje historyczne, rajdy rowerowe i piesze, zwiedzania z przewodnikami, animacje dla dzieci i wiele innych ciekawych propozycji dla całych rodzin to propozycja Szlaku Piastowskiego na spędzenie tegorocznych wakacji. Zapraszamy na VII Weekend na Szlaku Piastowskim, do miejsc gdzie zaczęła się Polska.

Kilkadziesiąt różnych atrakcji czekać będzie na odwiedzających Szlak Piastowski w wybrane wakacyjne weekendy 2023. Planuj i podróżuj po Szlaku Piastowski w poszukiwaniu przygód. To niepowtarzalna okazja...bo we wszystkie proponowane wydarzenia obiekty na Szlaku Piastowskim zaprezentują swoje najlepsze piastowskie oblicze. Piastowską historię będzie można poznać z nieznanej strony, odwiedzić dowolny z obiektów szlaku i być pewnym, że od samego wejścia do wspólnej zabawy porwą Was rekonstruktorzy, przewodnicy i animatorzy.


To kolejna edycja święta Szlaku Piastowskiego. 

"Weekend na Szlaku Piastowskim" to wyjątkowe przedsięwzięcie organizowane na terenie Wielkopolski, Kujaw i Pałuk. W roku 2023 wydarzenie zostało "rozciągnięte" na całe wakacje, by pokazać Wam, turystom to co Szlak Piastowski ma najlepszego do zaoferowania. 

Na Szlak można wybierać się zawsze i niezależnie od wieku. Przygotowane przez organizatorów zróżnicowane atrakcje są gwarantem, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 

  • Weekend na Szlaku Piastowskim
    Weekend na Szlaku Piastowskim