weekend na szlaku piastowskim - logo mobilne
Weekend na szlaku piastowskim
Weekend na szlaku piastowskim

Piastowski rajd rowerowy

rajd rowerowy

Piastowski rajd rowerowy

 

Weź udział w piastowskim rajdzie rowerowym na Kujawach. Wystartujemy z Brześcia Kujawskiego, historycznego miasteczka, w którym urodził się Władysław Łokietek. 

Start i meta

Rajd wystartuje z Brześcia Kujawskiego, parking przy BCKiH Wahadło, ul. Kolejowa 44. Meta rajdu jest w tym samym miejscu. 

Zapisy i pakiety startowe

Zapisy na rajd odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.kujawsko-pomorskienarowery.plLimit uczestników to 150 rowerzystów. Każdy zapisany na rajd uczestnik otrzyma pakiet bezpłatny startowy, w skład którego wchodzi numer startowy, butelka wody, talon na posiłek na mecie oraz rowerowy gadżet. Pakiety startowe będzie można odbierać w dniu rajdu na starcie (Brześć Kujawski, ul. Kolejowa 44) w godzinach od 9.30 do 11.00

Jak będzie wyglądała trasa? 

Trasa rajdu liczy 32 km. Ruszamy z Brześcia Kujawskiego, jedziemy drogą 268 w kierunku Wolicy, mijając Stary Brześć, w Wolicy skręcamy w lewo i jedziemy do miejscowości Lekarzewice, następnie do Woli Skarbkowej, gdzie skręcamy w lewo w kierunku Osięcin, dojeżdżamy do parkingu leśnego Leśnictwa Osięciny, gdzie zaplanowany jest postój. Następnie mijając Osięciny kierujemy w się w stronę Karolina i dalej do Żakowic, Osłonek Miechowic Dużych, poprzez Kuczynę wracamy do Brześcia Kujawskiego na metę na parkingu przy CKIH Wahadło.

Konkursy i nagrody

Wszyscy uczestnicy rajdu na mecie otrzymają pamiątkowe medale. Na mecie rajdu uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w konkursach, w których do wygrania będą bony rowerowe o wartości 500 zł.

 

 

 • 2022-06-25
  10:30 - 14:30
 • bezpłatnie / obowiązują zapisy
 • 150 miejsc
 • Brześć Kujawski
  Brzeskie centrum Kultury i Historii "Wahadło" w Brześciu Kujawskim
 • BCKiH Wahadło
  tel: 54 416 99 31

Polecane wydarzenia: